Instruktorzy

W sezonie narciarskim 2016/2017, również pracują u Nas instruktorzy jazdy na nartach:

  • Sebastian, Wojtek, Grzegorz, Szymon, Marcin, Jacek i Artur

 

Aby umówić się na lekcje, proszę dzwonić pod numer telefonu: 601 349 984

Ratownicy

Stok zabezpieczają ratownicy medyczni z uprawnieniami ratownika narciarskiego

Partnerzy

 

 

 

  

 

 

Centrum rekreacyjno-konferencyjne

CHYROWA-SKI Sp. z o.o. zrealizowała projekt pn. CENTRUM REKREACYJNO – KONFERENCYJNE, współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, poprzez projekt "Alpy Karpatom ", realizowany przez Fundację Karpacką – Polska.

Cele projektu:

Cele ogóle projektu - wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa oraz rozwój ekonomiczno-gospodarczy i turystyczny regionu, poprzez unowocześnienie oferty rekreacyjno-konferencyjnej.

Cele szczegółowe: - rozszerzenie oferty turystyczno-rekreacyjnej regionu i poprawa standardu usług turystycznych, poprzez zakup sprzętu multimedialnego oraz wyposażenia Baru i Restauracji;

- zwiększenie dochodów poprzez wprowadzenie do oferty nowoczesnej usługi konferencyjno-pobytowej;

- poprawa warunków pobytowych, poprzez wykonanie studni głębinowej;

- zwiększenie zatrudnienia – 1 nowe miejsce pracy;

- wykorzystywanie lokalnego potencjału do rozwoju turystyczno-gospodarczego obszaru, poprzez promocję wspólnych działań marketingowych i wzmacnianie współpracy w zakresie produktów lokalnych i ekologicznych.

Powyższe cele osiągnięte zostały poprzez rozszerzenie i unowocześnienie usługi pobytowo-gastronomicznej oraz konferencyjnej Chyrowa-Ski oraz w oparciu o współpracę z podmiotami współpracującymi.

Cele projektu są zgodne z celami Programu Alpy-Karpatom, gdyż wpływają na rozwój potencjału ekonomicznego województwa podkarpackiego, przyczyniają się do zmniejszania różnic gospodarczo-społecznych słabych strukturalnie regionów peryferyjnych - gm. Dukla. Realizacja projektu przyczyni się do wzmocnienia oferty turystycznej regionu i podniesienia jakości turystyki przyjaznej środowisku.

 

Działania inwestycyjne przewidziane w projekcie: - Zakup wyposażenia - sprzętu multimedialnego do Sali Konferencyjnej - tj. nagłośnienia Sali Konferencyjnej, mikrofonu bezprzewodowego, okablowania do sprzętu audio-video, karty bezprzewodowej oraz usługi dostawy i montażu w/w sprzętu;

- Zakup wyposażenia Baru – Ekspres do kawy 2-kolbowy, Młynek do kawy, Automat do czekolady oraz Piec konwekcyjno - parowy 3-półkowy z naparowaniem i sondą termiczną

- Zakup wyposażenia Restauracji: tj. stołów i ław - 11 Kompletów 8-osobowych; 2 Komplety 6-osobowe; 5 Kompletów 4-osobowych; - Wykonanie studni głębinowej – na potrzeby poprawy warunków pobytowych gości obiektu;

 

Działania informacyjno-promocyjne: - utworzenie zakładki na stronie internetowej;

- wydanie folderów;

- umieszczenie tablicy informacyjnej,

- oznakowanie zakupionego wyposażenia i sprzętu naklejkami z logo.

 

Wszystkie wymienione działania przyczyniają się do osiągnięcia celów projektu i służą unowocześnieniu oferty rekreacyjno-konferencyjnej.

 

Budżet projektu:

 

Budżet projektu

Kwota netto
w PLN

Całkowite koszty projektu

96 700,00

Dofinansowanie z SPPW

58 020,00

Wkład własny Beneficjenta

38 680,00

 

Wskaźniki i rezultaty projektu: Rezultatem projektu będzie uruchomienie nowej usługi konferencyjnej poprzez zakup sprzętu multimedialnego oraz unowocześnienie obiektu poprzez zakup wyposażenia na potrzeby Baru i Restauracji. Wykonanie studni głębinowej wpłynie na poprawę warunków pobytowych.

 

Wskaźniki rezultatu:

-wzrost dochodów o ok. 2% w 2015r.

- wzrost zatrudnienia – 1 etat.

 

Bezpośrednie produkty projektu:

- sprzęt multimedialny do Sali Konferencyjnej: nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, okablowania do sprzętu audio-video, karta bezprzewodowa;

- wyposażenie Baru: Ekspres do kawy 2-kolbowy, Młynek do kawy, Automat do czekolady, Piec konwekcyjno-parowy 3-półkowy;

- wyposażenie Restauracji – 11 Kompletów 8-osobowych (2ławy +stół); 2 kpl 6-osobowe; 5 kpl 4-osobowych;

- Wykonanie Studni głębinowej – 1usługa;

- Foldery – 1000szt.

- Zakładka na stronie internetowej

- Tablica informacyjna.

 

Podsumowanie: Zakupiony sprzęt stanowi wyposażenie obiektu, będzie wykorzystywany na potrzeby obsługi gości przebywających w obiekcie. Dobra jakość pozwoli na wieloletnie użytkowanie, co zapewni trwałość projektu.

Atrakcyjna lokalizacja (stok narciarski) oraz skuteczne działania marketingowe zapewniają coraz większe zainteresowanie ośrodkiem i sprawiają że przyjeżdżają tu osoby z całej Polski i zza granicy. Wykorzystanie tego potencjału do utworzenia tu oddalonego od zgiełku cywilizacji CENTRUM REKREACYJNO-KONFERENCYJNEGO, jest jak najbardziej trafione, oferta skierowana jest zarówno do podmiotów z odległych miejsc, ale w zamyśle ma to być także ośrodek miejscowych spotkań biznesowych.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z UNOWOCZEŚNIONEJ OFERTY OŚRODKA.

 

 

Warunki narciarskie

Temp. pow.:  1oC

Wiatr:  2 m/s

Opady: brak

Pokrywa śnieżna: 0-5 cm

Wyciągi: NIECZYNNE

Aktualizacja: 12:00     22.11.2017

 

Kamerki On-Line

Wirtualna wycieczka

Informacje

  • Ośrodek czynny w godzinach:

od 9:00 do 21:00

  • Długości naszych wyciągów:

100m, 400m i 900m

  • Do dyspozycji naszych klientów:

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Our website is protected by DMC Firewall!